WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Jesteśmy profesjonalnymi firmami, której pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo, a także zakup i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek.
Zajmujemy się również nabywaniem nieruchomości z trudnym stanem prawnym w celu jego uregulowania, a następnie wprowadzenia ich do obrotu. Pomagamy naszym Klientom w rozwiązywaniu wielu kwestii prawnych utrudniających zawieranie transakcji.
Ponadto realizujemy projekty inwestycyjne mające na celu zwiększenie wartości nieruchomości poprzez np. ich podział, przekształcenie gruntów, aranżacje i remont lokali mieszkalnych.
Współpracujemy z kancelariami prawniczymi i notarialnymi w zakresie nadzoru prawnego nad inwestycjami. Oferujemy bezpłatną pomoc sprawdzonych doradców kredytowych, szybką decyzję kredytową, ofertę banku dobraną indywidualnie do potrzeb klienta.
W ramach oferowanych przez nas usług gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych transakcji, które osiągamy poprzez rzetelne sprawdzenie wiarygodności stron transakcji oraz weryfikację stanu prawnego i finansowego nieruchomości.
Naszym klientom zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę na wszystkich etapach transakcji.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I WSPÓŁPRACY

Przejdź do