Ekskluzywne apartamenty w Pobierowie

0% prowizji od kupującego!

Zespół nowoczesnych apartamentów w Pobierowie powstaje w kameralnej lokalizacji wśród sosnowego lasu, który przez cały rok zapewni wypoczynek w ciszy i spokoju.

Apartamenty znajdują się jedynie 450 metrów od pięknej, szerokiej piaszczystej plaży, która nawet w szczycie sezonu pozostaje niezatłoczona. Inwestycja jest zlokalizowana zaledwie 700 metrów od centrum Pobierowa, które zapewnia liczne atrakcje, lokale gastronomiczne i usługowe.
Dla amatorów bardziej aktywnego wypoczynku mamy idealne warunki do sportów wodnych, wędkowania, a także piękne szlaki piesze i rowerowe.

Inwestycja oferuje 163 apartamenty w pięciu nowoczesnych, 4-kondygnacyjnych budynkach na działce o powierzchni niemal hektara. Wszystkie budynki wyposażone są w wygodne windy, które bez wysiłku pozwolą dostać się na każde piętro nawet z największymi wakacyjnymi bagażami.

Inwestycja wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, a każdy z apartamentów posiada taras lub ogródek oraz miejsce postojowe.

Nad bezpieczeństwem lokatorów będzie czuwał system monitoringu wewnętrznego.

Na terenie inwestycji znajduje się basen ze spa, pokój zabaw dla dzieci i place zabaw.

Zróżnicowane metraże apartamentów pozwalają na dobór lokalu w zależności od indywidualnych planów finansowych.

Apartamenty oddajemy inwestorom w stanie deweloperskim, co pozwala na wykończenie ich zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami. W ramach dodatkowej oferty proponujemy wykończenie lokali `pod klucz`. Lokale można użytkować cały rok, co pozwala elastycznie zarządzać czasem wynajmu i własnego wypoczynku.
To idealna propozycja zarówno dla osób pragnących posiadać swoje własne miejsce do wypoczynku nad morzem, jak i dla nabywców planujących nabyć inwestycję na wynajem – w tym wypadku obsługę zapewni doświadczony operator wynajmu Sun & Snow.

Finansowanie inwestycji :

 

Zespół certyfikowanych doradców finansowych, posiadających certyfikaty EFG wydawane przez Europejską Federację Doradców Finansowych EFFP Polska przygotuje dla Państwa i przeprowadzi przez proces pozyskania najkorzystniejszych ofert finansowania dostępnych na rynku.

 

To zespół profesjonalistów, wiedzących, że procedury bankowe to nie wszystko, traktujący każdego klienta indywidualnie.

 

Pomoc w pozyskaniu finansowania jest bezpłatna. Dzięki współpracy oszczędzają Państwo cenny czas i pieniądze.

 

Przykładowy kredyt na  zakup apartamentu A10 o pow. 31,59 m2

 

Cena zakupu: 300 105 PLN

Wkład własny: 60 105 PLN

Kwota finansowania: 240 000 PLN

Okres finansowania: 240 miesięcy

 

Marża Banku już od 1,85%

Oprocentowanie w skali roku: 3,57%

Rata: 1 401 PLN

 

Wybierz apartament i skontaktuj się już dziś w celu omówienia szczegółów finansowania!

 

Michał Rotter

Tel: 660 419 909

biuro.hc@wp.pl

 

Powyższe kalkulacje są jedynie przykładem możliwych do uzyskania warunków kredytowania dla osób fizycznych i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie.