Często unosisz się na skrzydłach fantazji rozmyślając o swoim domu poza miejskim zgiełkiem, w otoczeniu pięknych jezior oraz Nadwarciańskich Terenów Zielonych?
Brzmi przyjemnie, prawda? I takie może być!

Prezentujemy Państwu piękne i nowoczesne Osiedle Nowe Młyny w Radzewie! Jest to szybko rozwijająca się miejscowość, zlokalizowana nieopodal Kórnika. Położenie osiedla sprawi wiele radości wielbicielom sportów uprawianych na świeżym powietrzu, rodzinom z dziećmi, czy miłośnikom czworonogów. Wiele do zaoferowania ma nie tylko Radzewo, także niedaleko położone miejscowości: Poznań, Kórnik, Śrem.

Prezentowane mieszkania znajdują się w zabudowie 4 – lokalowej. Powierzchnia każdego z nich wynosi 71,36 m2 + 218 m2 ogrodu.

Mieszkania składają się dużego pokoju dziennego (18,62 m2) połączonego z aneksem kuchennym (9,82 m2), WC (1,73 m2), wiatrołapu (3,52 m2) łazienki (4,28 m2) oraz trzech sypialni (7,71 m2, 8,83 m2 i 9,84 m2).

Dom ma być miejscem, w którym czujemy się komfortowo. Właśnie tymi wartościami kierowaliśmy się projektując osiedle i ustawne lokale mieszkalne.

Nieruchomości zaplanowano nowocześnie, z uwzględnieniem aktualnych trendów rynkowych. Zadbaliśmy również o wizualny aspekt osiedla.
Nieruchomości oddane zostaną do sprzedaży w stanie deweloperskim. Dla nabywców przygotowaliśmy dodatkowo wizualizacje z propozycją zagospodarowania przestrzeni wewnętrznej.

Każdy lokal posiada dwa miejsca parkingowe przed budynkiem.

Istnieje możliwość dostosowania lokalu do indywidualnych potrzeb.

Budując osiedle w wysokim komforcie nie zapomnieliśmy o tym, aby koszt zakupu był dla Ciebie atrakcyjny. Dlatego podczas przygotowywania kalkulacji projektu prowadziliśmy konsultacje z potencjalnymi klientami. Uważamy, że znaleźliśmy złoty środek pomiędzy potrzebami a możliwościami naszych nabywców, a nasza cena jest po prostu uczciwa.

Przy zakupie kilku lokali mieszkalnych przez jednego nabywcę istnieje możliwość indywidualnej negocjacji cen.

Dogodny dojazd do Kórnika (9 km), Poznania (28 km), Śremu (15 km), Środy Wielkopolskiej (25 km), czy pięknego Rogalinka (12 km).

Cena za m2 netto wynosi 4.199 zł ( +8% VAT)

Zapraszamy na prezentację.
Andrzej – 799 96 68 05
Violetta  – 609 626 364
vg@logro.net.pl

Marlena – 660 419 909

mm@logro.net.pl

Mirek – 694 45 19 63

ms@logro.net.pl

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

NASZE BIURO JEST UBEZPIECZONE W ZAKRESIE PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI POŚREDNICTWA.

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC SPRAWDZONYCH DORADCÓW KREDYTOWYCH OFERTA BANKU DOBRANA INDYWIDUALNIE DO POTRZEB KLIENTA.

Z NAMI JESTEŚ BEZPIECZNY OD POCZĄTKU DO PRZEKAZANIA KLUCZY==ZAPRASZAMY==

LOGRO Sp. z o.o.
Nieruchomości i Finanse
BIURO
WYSOGOTOWO ul. SKÓRZEWSKA 37 lok. 8
www.logro.net.pl